Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Puhastusvahendid ja rasvaeemaldajad

OMNI – multifunktsionaalne puhastusvahend ja suurepärase kapillaarse toimega määrdeaine.

Säästlik ja multifunktsionaalne suure
märguvustasemega aerosool samaaegseks puhastamiseks ja kaitsemäärimiseks. Lahustab, puhastab, kaitseb ja määrib. Eemaldab rooste, grafiidi, õli ja rasva saasteained ning kaitseb korrosiooni eest. Ei sisalda lahusteid, happeid, silikooni ja tefloni. Levib suurepäraselt kitsastesse kohtadesse. Ei ole märgistatud ohu märgisega.

OMNI on
asendamatu igapäevases töös tsehhis, töökojas, tööpinkide ja töövahendite hooldamisel nii ehitustööstuses kui ka kodutöödel. Sobib osade efektiivseks puhastamiseks rasketest õlidest, vaikudest ja naftareostusest BIO-CIRCLE süsteemis. Aerosool kaitseb keevituslaudu keevituspritsmete kinnikleepumise eest.

Omadused:

- lahustab roostet ja grafii
ti, eemaldab ära kuivanud määrdeained ja õlid,
- määrib kõike alates hingedest kuni jalgrattapedaalideni, kaitseb korrosiooni eest,
- püsivate vaikude, määrdeainete ja õli saasteainete tõhus eelpuhastus,
- ideaalne igapäevaseks kasutamiseks tootmises, hoolduses, töökodades, aianduses, metsanduses ja ehituses.


FT 100
puhastusvahend pinna eeltöötluseks.

Kasutusvalmis kiiresti kuivav puhastusvahend. Sobib ideaalselt kergete õlide, tolmu, sõrme-, viltpliiatsi-,
pliiatsijälgede eemaldamiseks lakitud pindadelt, klaasilt, peeglitelt, metallidelt ja mistahes poleeritud pindadelt ilma laikude ja triipudeta. Seda saab kasutada jahutusvedelikuna alumiiniumi lõikamisel ja puurimisel. Kasutusvalmis – lihtsalt pihusta ja pühi ära. Orgaaniliste lendühendite sisaldus on alla 20%.

Saab kasutada
tootmises ja töötlevas tööstuses, sobib kasutamiseks toiduainetööstuses, puitlaastplaatide tootmises ja töötlemises kerge melamiinvaigu eemaldamiseks. Eemaldab eraldus- ja liimjäägid puidutöötlemisel pärast kandi pealekandmist ja kantpinkide puhastamiseks. Kasutatakse vaipadelt, polstrilt, tekstiililt jne plekkide eemaldamiseks.

Omadused:

- puhastamine ilma jääkide, triipudeta ja plekkideta
,
- puhastamine enne värvimist, liimimist, märgistamist või pealiskihtide kandmist,
- CLP-määruse kohast märgistamist ei nõuta,
- eemaldab tolmu, sõrmejäljed, õlid, viltpliiatsijäljed, värske liimi,
- orgaaniliste lendühendite sisaldus on alla 20%.

NB!
Tugevama toimega versioonid: FT 200 (kiiresti kuivav puhastusvahend, mis ei sisalda fosfaate) ja FT 300 (pinnatöötlus ilma pindaktiivsete aineteta).


ALUSTAR 100
– vähese jääkide sisaldusega puhastusvahend kerge ja keskmise saaste puhastamiseks.

Välja töötatud madaltemperatuurse puhastusvahendina ja seetõttu saab seda efektiivselt kasutada ümbritseva keskkonna temperatuuril. Selle puhastusjõud suureneb temperatuuri tõusuga. Tänu efektiivsele valemile võib ALUSTAR 100 kasutada kontsentratsioonides 3 kuni 5%.

Eelised:
energiasääst – puhastusvedeliku soojendamine ja temperatuuri hoidmine ei ole vajalik, ajasääst – puudub puhastusseadme soojenemise periood, puhastamist võib alustada kohe, minimaalne aurustamine vähendab veetarbimist, lahusel on pikaajaline kasutusiga, osi saab töödelda kohe, ilma edasise jahutamiseta, materjal ei deformeeru, väheneb puhastusvahendi jääkide pinna sisse imbumise risk, jahutamisel ei moodustu osale kondensaat.

Omadused:

- veepõhine puhastusvahend, mis ei sisalda orgaanilisi lendühendeid,
- kergelt leeliseline, ei sisalda silikaate,
- sobib mehaaniliseks puhastamiseks pihustus-, sukeldumis- ja ultrahelipuhastusseadmetes,
- universaalne – manuaalseks ja mehaanilisteks kasutamiseks (näiteks pesulates ja ultraheli puhastusseadmetes),
- ideaalne alumiiniumi, galvaniseeritud pindade, sünteetiliste materjalide, terase/roostevaba terase puhastamiseks ja rasvatustamiseks,
- CLP-määruse kohast märgistamist ei nõuta.

NB!
Tugevama toimega versioonid: ALUSTAR 200 (puhastusvahend keskmise ja tugeva saaste puhastamiseks) ja ALUSTAR 300 (puhastusvahend ülitugeva saaste puhastamiseks).


CB 100
– korduvkasutatav tõhus ja ohutu puhastusvahend ja rasvatustaja naturaalsete koostisosade põhjal.

Kasutusvalmis ja sobib manuaalseks ja automaatseks kasutamiseks. Seda saab kasutada pesemisseadmes või sukeldusmeetodil. Manuaalsel puhastamisel toimib see ümbritseva keskkonna temperatuuril. Soovitatav mehaanilise puhastamise temperatuur on 40 °C. Toiduainetööstuses kasutamise korral pärast pinna puhastamist loputada rohke veega. Enne alumiiniumist, plastikust ja lakist valmistatud pindade puhastamist on soovitatav materjali kaitsmiseks teha ühilduvuse test. Toodet kasutatakse rasvade, parafiinide, bituumeni, tahma ja nõgi eemaldamiseks.

Omadused:

- veepõhine puhastusvahend, ilma fosfaatide ja lahustiteta,
- vähevahustuv, taastuval toormaterjalil põhinev,
- tugeva saaste eemaldamiseks, nagu näiteks raskesti eemaldatavad spetsiaalsed määrdeained, kummimärgid, bituumeni ja vaha jäljed, õlid ja pastad,
- mootorite hooldus,
- tugev lahustumisvõime ja pidev puhastustõhusus pika aja jooksul,
- puhastusvahend eemaldatakse täielikult veega, mis muudab selle mõnes toiduainetööstuse sektoris kasutussobivaks,
- pikk kasutuskõlblikkuse aeg, taaskäideldav,
- asendab parafiini ja lahusteid,
- CLP-määruse kohast märgistamist ei nõuta,
- sobib manuaalseks ja mehaaniliseks kasutamiseks.

NB!
CB 100 Alu versioon – naturaalsetel koostisosadel põhinev mitmekordse kasutamisega ohutu puhastusvahend ja rasvatustaja, spetsiaalne koostis alumiiniumile.


STAR 100
– vähevahustuv puhastusvahend.

Professionaalne ja kõrge kontsentratsiooniga masinpesu puhastusvahend ja rasvatustaja.
Seda kasutatakse terase, raua, malmi, plastiku, alumiiniumi, värviliste metallide ja tsingitud metallide puhastamiseks ja rasvatustamiseks. Asendab lahusteid. Pehme leeliseline puhastusvahend alumiiniumile, värvilistele metallidele, tsingitud metallidele, messingile, ilma materjali korrosiooni ohuta.

Vähevahustuv
, ei sisalda NTA-hapet (nitrilotriäädikhapet) ja orgaanilisi lendühendeid. Optimaalne töötemperatuur 60 °C. Ei segune õliga. Puhastusvedeliku tööea pikendamiseks saab lahusest õlisid ja rasvu mehaaniliselt (õlieraldiga) eemaldada. Võib kasutada osade automaatpuhastamiseks tootmises ja tehnilises hoolduses (pesumasinad, kõrgsurvepüssid, ultrahelivalamud), mehaanilise ja manuaalse puhastamise korral.

Omadused:

- veepõhine puhastusvahend, ei sisalda soolasid, vähevahustuv (alates 40°С),
- ei sisalda anorgaanilisi komponente,
- puhastab ilma jääkideta, ideaalne puhastamiseks enne ja pärast kõvenemisprotsessi, gaasiga asoteerimist jne,
- eemaldab õlid ja plastsed määrdeained, demulsifitseerivate omadustega,
- sobib mehaaniliseks kasutamiseks.

NB!
Tugevama toimega versioonid: STAR 200 (puhastusvahend keskmise ja tugeva saaste puhastamiseks) ja STAR 300 (puhastusvahend ülitugeva saaste puhastamiseks).


GS 200
– kiire, ohutu ja ülitõhus puhastusvahend raskelt eemaldatava saaste eemaldamiseks.

Taastuva tooraine põhjal valmistatud
kasutusvalmis kõrge lahustava toimega puhastusvahend. Tõhus alternatiiv kõikidele puhastusvahenditele ja orgaanilisi lendühendeid sisaldavatele vahenditele. Puhastusvahend eemaldab tahma, püsivad määrded, korrosioonivastased vahad, liimijäägid, bituumeni, Tectyl’i, silikooni, hermeetikud, kummi, sünteetiliste materjalide ja õlide termilise lagunemise saadused jpm.

Eelised:
GS 200 lahustab loomulikul viisil püsivaid määrdumisi. Selle puhastusvahendi eelis on see, et enamik selle koostisosi põhineb taastuvatel toorainetel, mitte õlil. Need naturaalsed koostisosad paistavad silma oma erakordse võime tõttu lahustada püsivad saasted. Püsiva saaste eemaldamiseks piisab väga õhukesest kihist. Optimaalne jõudlus koos töötajate kaitse ja vähendatud keskkonnamõjuga. Kõrge kontsentratsiooniga puhastusvahend ja rasvaärastaja on NSF sertifitseeritud kasutamiseks toiduainetööstuses. Puhastusvahend GS 200 aurustub aeglasemalt kui tavalised lahustid. See suurendab kontaktiaega ja seega vahend on suure efektiivsusega. See ei jäta puhastatud pindadele rasvaseid jääke. GS200 on valmis kasutamiseks manuaalpuhastamiseks või puhastamiseks CLEAN BOX süsteemis, sobib mitmekordseks kasutamiseks.

Omadused:

- alternatiiv orgaanilisi lendühendeid sisaldavatele ja/või ärritust põhjustavatele lahustitele,
- eemaldab väga püsiva toimega saasted, nagu õlid ja määrded, bituumen, määrdeained, korrosioonivastased vahad, vaigud, kummisaaste, värvid jne,
- eemaldab kõrbenud õli reduktoritest ja mootoritest,
- eemaldab kaitsekilest ja liimist tekkinud saaste,
- kõrge leekpunktiga (> 100 °C),
- väga säästlik.


SC 100
– väga tõhus looduslik puhastusvahend keerulise saaste eemaldamiseks.

Kiiresti kuivav intensiivne puhastusvahend
apelsinikoore looduslike ekstraktide põhjal. Tänu oma kõrgele lahustumisvõimele eemaldab see liimijäägid, bituumeni, rasva, grafiti, vaigud, õli ja määrdeaine, kummijäägid metallidelt, kivilt, betoonilt, marmorilt, plaatidelt, puidult ja klaasilt. Puhastusvahendi kiire kuivamine vähendab erinevate tootmisprotsesside vahelist aega. Seda kasutatakse temperatuuril kuni -30 °C. Universaalne kasutamine metallitööstuses, toidu-, plasti-, puidutöötluses, trüki- ja tekstiilitööstuses.

Omadused
:

- valmistatud tsitruseliste koore looduslike ekstraktide põhjal,
- tõhusalt eemaldab liimi-, bituumeni-, määrdeainete, grafiti, vaikude jms jäägid,
- ei sisalda klooritud ja fluoritud süsivesinikke,
- meeldiva lõhna ja kiire kuivamisega,
- sobib ideaalselt kasutamaks metallitöötluses, plast-, puidu-, kummi-, trüki- ja tekstiilitööstuses.

Tähelepanu
! Teha lakkpindadega, plastist ja kummist osadega kokkusobivuse test.

NB!
Tugevama toimega versioonid: SC 200 (spetsiaalne kiiresti kuivav puhastusvahend), SC 300 (spetsiaalne ülitõhus puhastusvahend) ja SC 400 (tõhus naturaalne puhastusvahend keerulise saaste eemaldamiseks).