Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Metalli kaitse ja konserveerimine

Zinc Pasteelastne, kulumiskindel korrosioonikaitse.

Tsinkkaitse. Kaitseb metallpinda korrosiooni eest. Kasutatav kõikidel remonditöödel kaitsekatte kahjustuskohtades: aukude puurimisel, keevitamisel konteinerites, õhusüsteemides, turbiinides, torudes, külmkappides jne, niiskuse, tuule ja muude ilmastikutingimustega kokkupuutuvate katete puhul, kõikjal, kus on vajalik korrosioonikaitse. Kiiresti kuivav ja pikaajaline korrosioonikaitse, ideaalne punktkeevitamiseks, galvaniseeritud pindade kahjustuste parandamiseks. Korrosioonikaitseks toiduainetööstuses, põllumajanduses, masinaehituses, ehitusettevõtetes ja kodutöödel. 

Omadused: sobib kasutamiseks veetranspordisüsteemides, tsingi sisaldus kuivas kattes 95%, tsingi puhtusaste on 98,5–99,7%, tsink-halli värvi, kiire kuivamine, kõrge vastupidavus agressiivsetele keskkonnamõjudele, saab kasutada põhjaveekihtides (vastavalt DVGW ekspertiisile (Saksamaa gaasi- ja veevarustuse teaduse ja tehnoloogia assotsiatsioon). 

NB! Zinc Paste Silver versioon – kõrgtehnoloogiline korrosioonikaitse, kasutades alumiiniumi ja tsinki sisaldavaid pigmente.


Stainless
Steel Spray – kuumakindel korrosiooni- ja ilmastikukaitse kuni 240 °C.

Kiiresti kuivav roostevabast terasest peenpulbrist valmistatud korrosioonivastane aerosool. Vastupidav kriimustustele, painutusele ja löögile. Kõrge resistentsus hapete, leeliseliste lahuste ja muude agressiivsete keskkonnamõjude suhtes. Veekindlus ja viskoelastsed omadused aitavad kaasa pinna säilimisele ja taastumisele. Universaalne kasutamine kõigi tööstus-, tsehhi- ja ehitus-, aia- ja igapäevastel korrosioonikaitsega seotud töödel.


High
-Performance Anti-Rust Wax – läbipaistev vaha metallide pikaajaliseks kaitseks.

Läbipaistev vaha metallide pikaajaliseks kaitseks hoidmisel väljaspool ladustamist ja transportimise ajal. Vaha loob õhukese kaitsekihi, mis püsib metallpindadel, omab vetthülgavaid omadusi ja on vastupidav merevees. Läbipaistev kaitsekiht ei ole kleepuv. Vetthülgava toimega. Kiiresti kuivav kaitsekiht.