Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Keevisõmbluse puhastamine

SURFOX-205 – TIG, SPOT keevisõmbluse puhastamise ja poleerimise seade märgistamise funktsiooniga. 

Tööstuslik inverterisüsteem keevisõmbluse elektrikeemiliseks puhastamiseks ja passiveerimiseks, automaatne elektrolüüdi etteanne, reguleeritava kiirusega pump (manuaalne või automaatne) tagab töötamisel maksimaalse mugavuse. 

Usaldusväärne seade igapäevaseks kasutamiseks tööstuses, varustatud automaatse elektrolüüdi etteandega, auru eemaldamise süsteemiga, kiiresti vahetatavate tarvikutega, nagu ka SURFOX 305. Kasutades spetsiaalseid märgistamise komplekte (eraldi ostetavad), saab kanda märgistust roostevabast terasest, alumiiniumist ja titaanist pindadele. 

Iseärasused: sisseehitatud suitsu eemaldamise süsteem (nõutav suruõhuühendus). 

Režiimid: vahelduv vool AC – puhastamine ja märgistamine, alalisvool DC – poleerimine ja söövitus. 

Maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks täiustatud pump ja paak, uus Quick-Connect süsteem otsikute kiireks vahetamiseks, SURFOX süsteemide kasutamine metalli passiveerimiseks vastab rahvusvahelisele standardile ASTM A967. 

NB! Seadme teised versioonid: SURFOX MINI (roostevabast terasest keevisõmbluse puhastamiseks ja passiveerimiseks kasutatav kaasaskantav seade), SURFOX-305 (MIG & TIG keevisõmbluste puhastamiseks) ja SURFOX-304 (MIG ja TIG keevisõmbluste kõrgema kiirusega puhastamise ja passiveerimise).


SURFOX-T
(kerge ja intensiivne valem) – elektrolüüt roostevaba terase keevisõmbluse elektrikeemiliseks puhastamiseks, passiveerimiseks ja poleerimiseks 

Elektrolüüdi spetsiaalselt valitud koostis tagab keevisõmbluste täpse, kvaliteetse ja kiire puhastamise. Surfox T-d saab kasutada mis tahes töörežiimis: vahelduvvool puhastamiseks ja passiveerimiseks, alalisvool elektrikeemiliseks poleerimiseks. 

Põhiomadused: kasutamisohutus (võrreldes söötmispasta ja agressiivsete hapetega); agressiivsete fluorvesiniku ja lämmastikhappe puudumine koostises; NSF rahvusvahelise keskkonna sertifikaadi olemasolu näitab, et see koostis sobib toiduainetööstuses kasutatavate seadmetele; ASTM A967 sertifikaadi olemasolu näitab, et elektrolüüt vastab roostevabast terasest osade keemilise passiveerimise ja töötlemise nõuetele; sisaldab lisandeid, mis eemaldavad oksüdeerimise ja kaitsevad keevisõmblust korrosioonist ja poleerivad seda.

Youtube link