Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Valgu- ja mineraalsaasted

Power Cleaner DB – efektiivne veepõhine happeline puhastusvahend

Väga tõhus puhastuskontsentraat
, mida kasutatakse automaatiseeritud ja mehaanilise katlakivieemaldusel ja rooste puhastamisel. Seda kasutatakse suletud vooluringide efektiivseks puhastamiseks tsirkulatsioonpesemise meetodi abil. Seda saab kasutada ka mineraalsete lisandite, hallituse, sambla ja rooste pinnalt puhastamiseks. Power Cleaner DB sobib kokku puhastatavate pindadega, ei kahjusta metalli ja kummi.Tegemist on vaakum-tualettide, pumpade ja veeloendurite teenindamisel ning samuti tootmisprotsessides korrosiooni kõrvaldamiseks pesumasinate töödeldavatel detailidel. Seda kasutatakse soojusvahetite, torustike pesemise, pressvormide, radiaatorite ja jahutussüsteemide, vagunite küttesüsteemide, vaakum-tualettide, vedurite jahutusradiaatorite, detaile pesevate masinate katlakivist, tagist ja roostes puhastamiseks.

Koos
RWR-süsteemiga tõhus kasutamaks järgmistes süsteemides: küttesüsteemid, katlad, mootori jahutussüsteemid, jahutuskanalid, soojusvahetid, radiaatorid, soojussärgid, soojusakud, päikesesüsteemid, soojuspumbad, erineva eesmärgiga soojusvahetussüsteemid.

Power Cleaner DB tootega puhastamise eelised:

- puhastamine kõige raskesti ligipääsetavates kohtades, ILMA demonteerimise ja lahtivõtmiseta;
- taastamine esialgsete omadusteni, puhastamine metallini;
- kõrge puhastuskiirus (3-8 tundi) ja keskkondlik puhastusmeetod;
- ei mõjuta sisemisi pindu ja süsteemi elemente (kummi, plastmassi, vaske, messingit jms).

Omadused: vähene vahutamine; mineraalsete ladestuste mehaaniliseks eemaldamiseks, näiteks vaakum-tualettide puhastamiseks või torude loputamiseks; rasvatustamissüsteemide katlakivieemaldus pihustamisega (kuuma vee pesurid); ei sisalda vesinikkloriidhapet, lahjendada veega 1:20, sõltuvalt kasutamisest ja saastumisastmest, valmislahust võib kasutada korduvalt, ei sisalda lämmastik- ja soolahappe komponente.

NB!
Heaks kiitnud ja kasutab Deutsche Bahn AG – Saksamaa raudteed.
NB! AVV Cleaning OÜ-l on ainuõigus Power Cleaner DB toodet Eestisse tarnida, kasutada ja müüa.


MULTI CLEAN – veepõhine puhastusvahend, leeliseline.

Kõrge kontsentratsiooniga bioloogiline üld
puhastusvahend eemaldab võimekalt igasugused saasteained ja seda saab kasutada väga erinevatel materjalidel. Universaalne vahend eemaldab mitmesugused saasted nagu õli, tahm, tint, bituumenid ja vaigud erinevatelt pindadelt, näiteks metall, plast, puit, looduslik kivi või klaas. Samuti lahustub pliiatsist, pastapliiatsist, täitesulepeast või tindist põhjustatud reostus. Kohv ja tee, jalatsite puhastuskreem, nikotiin, bituumen ja vaigu pritsmed. Puhastab verd samuti väga tõhusalt. Puhastusvahendit saab kasutada nii manuaalselt kui ka mehaanilistes rakendustes.

Universaalselt kasutatav manuaalsel
ja mehaanilisel puhastamisel. Rasva, õli, nikotiini, tindi, putukatest laikude, vere, bituumeni ja vaigu pritsmete jne eemaldamiseks. Ilma fosfaatideta. Mittesüttiv ja mitteabrasiivne. Orgaaniliste lendühendite sisaldus on vähem kui 20% vastavalt ELi direktiividele. Võib kasutada toiduainetööstuses. Sõltuvalt saastatuse tasemest kasutatakse Multi Clean'i kontsentraadina või veega lahjendatuna kuni 1:40. Toimib ümbritseva keskkonna temperatuuril.


UNO SV – tõhus puhastusvahend vertikaalsetele või kaldpindadele

Kontsentreeritud
puhastusvahend on spetsiaalselt välja töötatud vertikaalsete ja kaldpindade puhastamiseks. Selle viskoossus muudab puhastamise lihtsamaks kohtades, kus tavalised puhastusvahendis lihtsalt voolavad alla. UNO SV moodustab pinnale kleepuva vahtu, mis tagab optimaalse kokkupuuteaja mõjutamaks saastet. UNO SV on leeliseline intensiivne puhastusvahend, mis eemaldab kergesti taimsed ja mineraalsed õlid ja rasvad, valgu saasteained, eraldamismäärded, tahm ja vahad, värsked värvid ja tindid. Puhastusvahendit võib kasutada mitmesugustel materjalidel, nagu metall, puit, plast ja keraamika.

Omadused:
veepõhine, kõrge kontsentratsiooniga; taime- ja mineraalõlide, plastmäärete, valgu saasteainete, antiadhesiivide, tahma, vaha, värskete värvide ja pigmenttintide eemaldamiseks; mittesüttiv; täiuslik haardumine vertikaalsete pindadega; puuduvad ohtlikud ained.


UNO W
töökodade ja remonditsoonide universaalne puhastusvahend

Omadused:
Leeliseline veepõhine pindaktiivne puhastusvahend, ei sisalda fosfaate. Tagab ajutise korrosioonikaitse. Masinate, tööriistade, töövahendite, tsehhiseadmete ja sõidukite puhastamiseks ja rasvatustamiseks. Lahustab õlisid, rasvu, plastmäärdeid, vaike, vahasid, nikotiini, putukate plekke, tahmu, bituumeni ja tõrva pritsmeid jne metallilt, plaatidelt, puidult, kummilt. Võib kasutada põrandapuhastusseadmetes, survesüsteemides ja vahutamisseadmetes. Sobib õlide eraldajatega.


STAR 100 – puhastusvahend vähese vahu tekkimisega

Professionaalne ja kõrge kontsentratsiooniga masinpesu puhastusvahend ja rasvatustaja. Seda kasutatakse terase, raua, malmi, plastiku, alumiiniumi, värviliste metallide ja tsingitud metalli puhastamiseks ja rasvatustamiseks. Asendab lahusteid. Pehme leeliseline puhastusvahend alumiiniumile, värvilistele metallidele, tsingitud metallidele, messingile, ilma materjali korrosiooni ohuta.

Vähese vahu tekkimisega
, ei sisalda NTA-hapet (nitrilotriäädikhapet) ja orgaanilisi lendühendeid. Optimaalne töötemperatuur 60 °C. Ei segune õliga. Puhastusvedeliku tööea pikendamiseks saab lahusest õlisid ja rasvu mehaaniliselt (õlieraldiga) eemaldada. Võib kasutada osade automaatseks puhastamiseks tootmises ja tehnilises hoolduses (pesumasinad, kõrgsurvepüssid, ultrahelivalamud), mehaanilise ja manuaalse puhastamise korral.

Omadused:
veepõhine puhastusvahend, ei sisalda soolasid, vähese vahu tekkimisega (alates 40°С), ei sisalda anorgaanilisi komponente, puhastab ilma jääkideta, ideaalne puhastamiseks enne ja pärast kõvenemisprotsessi, gaasiga asoteerimist jne, eemaldab õlid ja plastsed määrdeained, demulsifitseerivad omadused – on võimalik tagada pikk vanni kasutusiga, sobib mehaaniliseks kasutamiseks.

NB!
Tugevama toimega versioonid: STAR 200 (puhastusvahend keskmise ja tugeva saaste puhastamiseks) ja STAR 300 (puhastusvahend ülitugeva saaste puhastamiseks).


FT 100 puhastusvahend pinna eeltöötluseks

Kasutusvalmis kiiresti kuivav puhastusvahend. Ideaalne kergete õlide, tolmu, sõrme-, viltpliiatsi-,
pliiatsijälgede eemaldamiseks lakitud pindadelt, klaasilt, peeglitelt, metallidelt ja mis tahes poleeritud pindadelt ilma laikude ja triipudeta. Kasutusvalmis – pihusta ja pühi ära. Orgaaniliste lendühendite sisaldus on alla 20%.

Saab kasutada
tootmises ja töötlevas tööstuses, sobib kasutamiseks toiduainetööstuses, puitlaastplaatide tootmises ja töötlemises kerge melamiinvaigu eemaldamiseks. Eemaldab eraldus- ja liimjäägid puidutöötlemisel pärast kanti pealekandmist ja kantpinkide puhastamiseks. Kasutatakse vaipadelt, polstrilt, tekstiililt jne plekkide eemaldamiseks.

Omadused:
puhastamine ilma jääkide, triipudeta ja plekkideta, puhastamine enne värvimist, liimimist, märgistamist või pealiskihtide kandmist, CLP-määruse kohast märgistamist ei nõuta, eemaldab tolmu, sõrmejäljed, õlid, viltpliiatsijäljed, värske liimi, orgaaniliste lendühendite sisaldus on alla 20%.

NB!
Tugevama toimega versioonid: FT 200 (kiiresti kuivav puhastusvahend, mis ei sisalda fosfaate) ja FT 300 (pinnatöötlus ilma pindaktiivsete aineteta).


POWER CLEANER 150 – tõhus veepõhine puhastusvahend

Mitteagressiivne,
vähe vahustuv universaalne puhastusvahend mineraalsete saasteainete, näiteks lubja, uriini, rooste ja metalli tuhmumise eemaldamiseks. Samuti eemaldab õli- ja rasvajäägid. Toodet saab kasutada nii manuaalseks kui ka mehaaniliseks puhastamiseks. Sobib eriti tundlikele pindadele tööstuses.

Omab NFC-süsteemi sertifikaati, seetõttu saab seda kasutada toiduainetööstuses.
Seda happelist pesuvahendit võib kasutada avatud aladel, terrassidel, jälgteedel ja kõnniteedel. Seda on ohutu käsitseda. Seda võib kasutada kontsentraadina või veega lahjendatud kuni 1:40. Väga lihtne kasutada. Pärast lühikest kokkupuuteaega saab lahustunud saasteaineid lihtsalt pühkida ja veega loputada.

Omadused:
Vähevahustuv. Töötab toatemperatuuril või kuumutades kuni 90 °C. Manuaalseks ja mehaaniliseks puhastamiseks. Eemaldab tsemendi ja lubjajääke, kusekivi, roostet ja tuhmumist. Spetsiaalselt tundlikele pindadele tööstuses. Sobib terrassidele, jälgteedele/kõnniteedele ja parkidele. Ei nõua CLP-määruse kohast märgistamist.

Materjalidele, mis on valmistatud
: alumiiniumist, värvilistest metallidest, plastidest, terasest/roostevabast terasest, lakitud pindadele, tsingitud pindadele.

NB!
Tugevama toimega versioonid: POWER CLEANER 200 / 300 / 400.


E-NOX Cleanpuhastusgeel mineraalsaaste eemaldamiseks.

Kõrge
kontsentratsiooniga ja väga tõhus puhastusgeel. Veega lahjendatav kuni 1:40, vee lisamisel puhastusvahendi geelitaoline viskoosne konsistents väheneb. Mõeldud mineraalsete jääkide, lubjakivi, rooste, kergete määrdeainete ja õlide eemaldamiseks. See helendab roostevaba terast, alumiiniumi ja värvilisi metalle, ilma et see mõjutaks metalli ennast (mitteagressiivne). Püsib väga hästi vertikaalsetel pindadel, seega toimivad toimeained optimaalselt ning reostus lahustub ja seda saab eemaldada ilma jääkideta. Geeli võib kasutada ka toiduainetööstuses. Seda saab eemaldada ilma jääkideta, lihtsalt loputades veega. Sobib kütteelementide, torujuhtmete, katelde, aurujoaga rasvatustajate, pesumasinate, happekindlate kivipõrandate ja seinaplaatide puhastamiseks. Toostevabast terasest fassaadidetailide, uste, portaalide, aknaraamide, akna profiilide jne paigaldamise järgseks puhastamiseks.

Omadused:
Happeline veepõhine puhastusgeel. Eemaldab lubjakivi ja tsemendi, rooste, kerged määrdeained ja õli saasteained. Lahjendatav veega kontsentratsioonini 1:40. See helendab roostevaba terast, alumiiniumi ja värvilisi metalle ilma põhimetalli mõjutamata. Eemaldab rooste roostevabalt teraselt. Ei sisalda vesinikfluoriid-, lämmastik- ega soolhapet. Mittesüttiv.

NB!
Muud versiooni: E-NOX Care (kõrgpuhastatud tehniline õli), E-NOX Shine (spetsiaalne toode harjatud ja poleeritud roostevaba terase puhastamiseks ja hooldamiseks), E-NOX-I (viskoosne happeline veepõhine puhastusvahend abrasiivsete ainetega).