Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Universaalsed puhastusvahendid

UNO SV – tõhus puhastusvahend vertikaalsetele või kaldpindadele

Kontsentreeritud
puhastusvahend on spetsiaalselt välja töötatud vertikaalsete ja kaldpindade puhastamiseks. Selle viskoossus muudab puhastamise lihtsamaks kohtades, kus tavalised puhastusvahendis lihtsalt voolavad alla. UNO SV moodustab pinnale kleepuva vahtu, mis tagab optimaalse kokkupuuteaja mõjutamaks saastet. UNO SV on leeliseline intensiivne puhastusvahend, mis eemaldab kergesti taimsed ja mineraalsed õlid ja rasvad, valgu saasteained, eraldamismäärded, tahm ja vahad, värsked värvid ja tindid. Puhastusvahendit võib kasutada mitmesugustel materjalidel, nagu metall, puit, plast ja keraamika.

Omadused:
veepõhine, kõrge kontsentratsiooniga; taime- ja mineraalõlide, plastmäärete, valgu saasteainete, antiadhesiivide, tahma, vaha, värskete värvide ja pigmenttintide eemaldamiseks; mittesüttiv; täiuslik haardumine vertikaalsete pindadega; puuduvad ohtlikud ained.


MULTI CLEAN – veepõhine puhastusvahend, leeliseline

Kõrge kontsentratsiooniga bioloogiline üld
puhastusvahend eemaldab võimekalt igasugused saasteained ja seda saab kasutada väga erinevatel materjalidel. Universaalne vahend eemaldab mitmesugused saasted nagu õli, tahm, tint, bituumenid ja vaigud erinevatelt pindadelt, näiteks metall, plast, puit, looduslik kivi või klaas. Samuti lahustub pliiatsist, pastapliiatsist, täitesulepeast või tindist põhjustatud reostus. Kohv ja tee, jalatsite puhastuskreem, nikotiin, bituumen ja vaigu pritsmed. Puhastab verd samuti väga tõhusalt. Puhastusvahendit saab kasutada nii manuaalselt kui ka mehaanilistes rakendustes.

Universaalselt kasutatav manuaalsel
ja mehaanilisel puhastamisel. Rasva, õli, nikotiini, tindi, putukatest laikude, vere, bituumeni ja vaigu pritsmete jne eemaldamiseks. Ilma fosfaatideta. Mittesüttiv ja mitteabrasiivne. Orgaaniliste lendühendite sisaldus on vähem kui 20% vastavalt ELi direktiividele. Võib kasutada toiduainetööstuses. Sõltuvalt saastatuse tasemest kasutatakse Multi Clean'i kontsentraadina või veega lahjendatuna kuni 1:40. Toimib ümbritseva keskkonna temperatuuril.


Floor Cleaner STRONG – äärmiselt tõhus põranda puhastusvahend

Leeliseline puhastusvahend, vähese vahu tekkimisega, on optimaalne lahendus tugeva ja püsiva mustuse eemaldamiseks põrandalt. Tuleb
lihtsalt toime kummi, vaigu ja vaha jääkide eemaldamisega.

Omadused:
Tõhus leeliseline veepõhine puhastusvahend vähese vahu tekkimisega. Ideaalne kummimärgiste, värviliste pigmentide, vaikude ja vahade jm püsiva saaste eemaldamiseks ruumide põrandatelt. Eemaldab tõhusalt põrandalt mustuse. Puhastab ja kaitseb materjali seda kulutamata. Võib kasutada ka aluspuhastusvahendina.