Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Silikoon, vaha, bituumen, liim

MULTI CLEAN – veepõhine puhastusvahend, leeliseline

Kõrge kontsentratsiooniga bioloogiline üld
puhastusvahend eemaldab võimekalt igasugused saasteained ja seda saab kasutada väga erinevatel materjalidel. Universaalne vahend eemaldab mitmesugused saasted nagu õli, tahm, tint, bituumenid ja vaigud erinevatelt pindadelt, näiteks metall, plast, puit, looduslik kivi või klaas. Samuti lahustub pliiatsist, pastapliiatsist, täitesulepeast või tindist põhjustatud reostus. Kohv ja tee, jalatsite puhastuskreem, nikotiin, bituumen ja vaigu pritsmed. Puhastab verd samuti väga tõhusalt. Puhastusvahendit saab kasutada nii manuaalselt kui ka mehaanilistes rakendustes.

Universaalselt kasutatav manuaalsel
ja mehaanilisel puhastamisel. Rasva, õli, nikotiini, tindi, putukatest laikude, vere, bituumeni ja vaigu pritsmete jne eemaldamiseks. Ilma fosfaatideta. Mittesüttiv ja mitteabrasiivne. Orgaaniliste lendühendite sisaldus on vähem kui 20% vastavalt ELi direktiividele. Võib kasutada toiduainetööstuses. Sõltuvalt saastatuse tasemest kasutatakse Multi Clean'i kontsentraadina või veega lahjendatuna kuni 1:40. Toimib ümbritseva keskkonna temperatuuril.


GS 200 – kiire, ohutu ja ülitõhus puhastusvahend raskelt eemaldatava mustuse eemaldamiseks

Taastuva tooraine baasil valmistatud
kasutusvalmis kõrge lahustava toimega puhastusvahend. Tõhus alternatiiv kõikidele puhastusvahenditele ja orgaanilisi lendühendeid sisaldavatele vahenditele. Puhastusvahend eemaldab tahma, püsivad määrdeained, korrosioonivastased vahad, liimijäägid, bituumeni, tekstiili, silikooni, hermeetikud, kummi, sünteetiliste materjalide ja õlide termilise lagunemise saadused jpm.

Eelised:
GS 200 lahustab loomulikul viisil püsivaid määrdumisi. Selle puhastusvahendi eelis on see, et enamik selle koostisosi põhineb taastuvatel toorainetel, mitte õlil. Need looduslikud koostisosad paistavad silma oma erakordse võime tõttu lahustada püsivad saastud. Püsiva saastu eemaldamiseks piisab väga õhukesest kihist. Optimaalne jõudlus koos töötajate kaitse ja vähendatud keskkonnamõjuga. Kõrge kontsentratsiooniga puhastusvahend ja rasvaärastaja on NSF sertifitseeritud kasutamiseks toiduainetööstuses. Puhastusvahend GS 200 aurustub aeglasemalt kui tavalised lahustid. See suurendab kontaktiaja ja seega vahend on suure efektiivsusega. See ei jäta puhastatud pindadele rasvaseid jääke. GS200 on valmis kasutamiseks manuaalpuhastamiseks või puhastamiseks CLEAN BOX süsteemis, sobib korduvkasutamiseks.

Omadused:
alternatiiv orgaanilisi lendühendeid sisaldavatele ja/või ärritust põhjustavatele lahustitele, eemaldab väga püsiva toimega saasted, nagu õlid ja rasvad, bituumen, määrdeained, korrosioonivastased vahad, vaigud, kumm, värvid jne, eemaldab põlenud õli reduktoritest ja mootoritest, eemaldab kaitsekilest ja liimist tekkinud saaste; kõrge leekpunktiga (> 100 °C), väga ökonoomne.


SC 100 – väga tõhus looduslik puhastusvahend keerulise saaste eemaldamiseks

Tähelepanu
! Teha lakkpindade, plastist ja kummist osadega sobivustest.

Kiiresti kuivav intensiivne puhastusvahend
apelsinikoore looduslike ekstraktide põhjal. Tänu oma kõrgele lahustumisvõimele eemaldab see jääkliimi, bituumeni, rasva, graffiti, vaigud, õli ja määrdeaine, kummijäägid metallidelt, kivilt, betoonilt, marmorilt, plaatidelt, puidult ja klaasilt. Puhastusvahendi kiire kuivamine vähendab erinevate tootmisprotsesside vahelist aega. Seda kasutatakse temperatuuril kuni -30 °C. Universaalne kasutamine metallitööstuses, toidu-, plasti-, puidutöötluses, trüki- ja tekstiilitööstuses.

Omadused
: valmistatud tsitruseliste koore looduslike ekstraktide põhjal, tõhusalt eemaldab liimi, bituumeni, määrdeainete, graffiti, vaikude jms jäägid, ei sisalda klooritud ja fluoritud süsivesinikke, meeldiva lõhna ja kiire kuivamisega, ideaalne metallitöötluses, plast-, puidutööstuses, kummi-, trüki- ja tekstiilitööstuses.

NB!
Tugevama toimega versioonid: SC 200 (spetsiaalne kiiresti kuivav puhastusvahend), SC 300 (spetsiaalne ülitõhus puhastusvahend) ja SC 400 (tõhus naturaalne puhastusvahend keerulise saaste eemaldamiseks).


CB 100 – korduvkasutatav tõhus ja ohutu puhastusvahend ja rasvatustaja looduslike koostisosade baasil

Kasutusvalmis ja sobib manuaalseks ja automaatseks kasutamiseks. Seda saab kasutada pesemisseadmes või sukeldusmeetodil. Manuaalsel puhastamisel toimib see ümbritseva keskkonna temperatuuril. Mehaanilisel puhastamisel on soovitatav temperatuur 40 °C. Toiduainetööstuses kasutamise korral pärast pinna puhastamist loputada rohke veega. Enne alumiiniumist, plastikust ja lakist valmistatud pindade puhastamist on soovitatav materjali kaitsmiseks teha ühilduvuse test. Seda kasutatakse rasvade, parafiinide, bituumeni, tahma ja nõgi eemaldamiseks.

Omadused:
veepõhine puhastusvahend, ilma fosfaatide ja lahustiteta, taastuval toormaterjalil põhinev, vähese vahu tekkimisega, tugeva saaste eemaldamiseks, näiteks raskesti eemaldatavad spetsiaalsed määrdeained, kummimärgid, bituumeni ja vaha jäljed, õlid ja pastad, mootori hooldus, tugev lahustumisvõime ja pidev puhastustõhusus pika aja jooksul, puhastusvahend eemaldatakse veega ilma jääkideta, mis muudab selle mõnes toiduainetööstuse sektoris kasutussobivaks, pikk kasutuskõlblikkuse aeg, taaskäideldav, asendab parafiini ja lahusteid, CLP-määruse kohast märgistamist ei nõuta, sobib manuaalseks ja mehaaniliseks kasutamiseks.

NB!
CB 100 Alu versioon – naturaalsetel koostisosadel põhinev ohutu puhastusvahend ja rasvatustaja, spetsiaalne koostis alumiiniumile.


UNO Wtöökodade ja remonditsoonide universaalne puhastusvahend

Omadused:
Leeliseline veepõhine pindaktiivne puhastusvahend, ei sisalda fosfaate. Tagab ajutise korrosioonikaitse. Masinate, tööriistade, töövahendite, tsehhiseadmete ja sõidukite puhastamiseks ja rasvatustamiseks. Lahustab õlisid, rasvu, plastmäärdeid, vaike, vahasid, nikotiini, putukate plekke, tahmu, bituumeni ja tõrva pritsmeid jne metallilt, plaatidelt, puidult, kummilt. Võib kasutada põrandapuhastusseadmetes, survesüsteemides ja vahutamisseadmetes. Sobib õlide eraldajatega.