Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Sanitaarhügieenilised vahendid

HAIR REMOVER - kõrge kontsentratsiooniga vedel puhastusvahend kanalisatsiooni äravoolude puhastamiseks.

K
õrge kontsentratsiooniga äravoolutorude puhastusvahend, mida kasutatakse juuste, seebi ja muude orgaaniliste jääkide kiireks eemaldamiseks. See ei sisalda kloori ega moodusta aurusid. Desodoreeriva efektiga ja takistab putrefaktiivsete mikroobide teket. Seda kasutatakse universaalselt tööstuses, gastronoomias, hotellides, haiglates, avalikes sanitaarruumides ja kodus.

Omadused:
kiire toime; eemaldab karvad, seebisaasted, rasvad, verejäägid jne. sifoonidest, torudest ja valamutest; ei sisalda kloori komponente; universaalne kasutamine toiduainetööstuses ja jookide tootmisel, hotellides, haiglates ja sanitaarruumides; desodoreeriva efektiga; antiseptilise toimega – takistab putrefaktiivsete mikroobide arengut.


LIMESCALE BARRACUDA
– aktiivvahuga vannitoa puhastusvahend.

Ideaalne happekindlate pindade puhastamiseks vannitubades, saunades ja avalikes
ujulates. Ökotundlikku puhastusvahendit saab kasutada ka klaasi, kivi ja keraamika puhastamiseks. Tööstuses aitab aktiivvahuga puhastusvahend eemaldada katlakivi voolikute või masinate seest, katlakivi plekid põrandatelt ja paljudelt muudelt pindadelt. Kasutusvalmis – pihustage see lihtsalt puhastatavale pinnale, laske korraks leotada ja loputage veega või pühkige niiske lapiga.

Omadused:
veepõhine happeline puhastusvahend, eriti tõhus katlakivi, uriini, rooste, veeplekkide, seebisaastete ja metallide oksiidkile vastu; universaalselt kasutatav sanitaarruumide, saunade ja avalike ujulate puhastamiseks; ökotundliku kontseptsiooniga; hea adhesiooniga aktiivvaht; ei sisalda fosfaate ja kelaativaid aineid, adsorbeerivaid orgaanilisi halogeenderivaate ja soolhapet; meeldiva värske lõhnaga.

NB
! ei sobi marmori ega lubjakivi jaoks!
Näpunäide: eemaldab valge rooste tsingitud pindadelt!


MULTI
CLEAN – veepõhine puhastusvahend, leeliseline.

Kõrge kontsentratsiooniga bioloogiline üld
puhastusvahend eemaldab võimekalt igasugused saasteained ja seda saab kasutada väga erinevatel materjalidel. Universaalne vahend eemaldab mitmesugused saasted nagu õli, tahm, tint, bituumeni ja vaigu pritsmed erinevatelt pindadelt, näiteks metall, plast, puit, looduslik kivi või klaas. Samuti lahustub pliiatsist, pastapliiatsist, täitesulepeast või tindist põhjustatud saaste. Kohvi- ja teelaigud, jalatsite puhastuskreem, nikotiin, bituumeni ja vaigu pritsmed. Puhastab verd samuti väga tõhusalt. Puhastusvahendit saab kasutada nii manuaalselt kui ka mehaanilistes rakendustes.

Universaalselt kasutatav manuaalsel
ja mehaanilisel puhastamisel. Rasva, õli, nikotiini, tindi, putukatest laikude, vere, bituumeni ja vaigu pritsmete jne eemaldamiseks. Ilma fosfaatideta. Mittesüttiv ja mitteabrasiivne. Orgaaniliste lendühendite sisaldus on vähem kui 20% vastavalt ELi direktiividele. Võib kasutada toiduainetööstuses. Sõltuvalt saastatuse tasemest kasutatakse Multi Clean'i kontsentraadina või veega lahjendatuna kuni 1:40. Toimib ümbritseva keskkonna temperatuuril.


NEW FRESH AIR
– kauakestev lõhnaeemaldaja.

Pika toimega lõhnaneutraliseerija. See toimib kahes etapis: 1.
etapp – lõhnade viivitamatu eemaldamine absorbentidega, mis kiiresti imendavad ja neutraliseerivad lõhnamolekuleid; 2. etapp pikaajaline efekt lõhnaosakeste põhikomponente lagundavate mikroorganismide abil. Seda kasutatakse ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks kõrge õhuniiskusega (niisketest) kohtadest, pärast tulekahjusid, eemaldamaks hallituse, nikotiini, tualeti, köögi, koduloomade lõhna jne. Sisaldab looduses esinevaid mikroorganisme.

Kasutatav haiglates, supermarketites ja kaubamajades, hotellides ja restoranides, sõiduautode ja veoautode salongides, loomade puurides ja korvides, tööstus- ja eluruumides.

Omadused:
lõhnad kõrvaldatakse mikroorganismide poolt; saab kasutada prügikastide jaoks, pärast üleujutamist, põlengut, suitsetamist ja tualettruumides; pikaajaline toime tänu aktiivsete komponentide kaheastmelisele kombinatsioonile: vahetu ja pikaajaline toime; on ennetava toimega; sobib ideaalselt haiglate, hooldekodude, supermarketite, autosalongide, tööstus- ja erapiirkondade jaoks; ei nõua CLP-määruse kohast märgistamist.


URINE ATTACK
– bioloogiliste lõhnade eemaldamine.

Spetsiaalne puhastusvahend tualettruumide lõhnade eemaldamiseks.
Tegemist on neutraalse pH-ga kontsentraadiga, mis tuleb lahjendada veega 1:40. Tualettruumide ebameeldiva lõhna tüüpilised põhjused on amiinid, ammoniaak, vesiniksulfiid, merkaptaan jne. Meie toode ei maskeeri neid lõhnu, vaid eemaldab need kahe etapiga.
1. etapp: kohene toime. Lõhnad neutraliseeritakse keemiliselt absorbentidega.
2. etapp: pikaajaline toime. Peamised lõhnu tekitavad osakesed lagunevad mikroorganismide abil.

Väga
säästlik kasutamisel, toimib kiiresti ja pikaaegselt, kahjustamata kroomdetaile. Ei ole märgistatud EL direktiivide kohase ohu märgisega. Seda kasutatakse avalikes tualettides ja vannitubades. Pissuaarides ja tualettruumides on liitekohad sageli lõhnaallikaks, nad imavad endasse mitmesuguseid saasteaineid ja neid ei saa tavaliste puhastus- ja desinfitseerimisvahenditega täielikult puhastada. Urine Attack tungib nendesse liitekohtadesse ja lagundab püsivad saasted usaldusväärselt ja kiiresti.

Omadused:
pH-neutraalne veepõhine puhastusvahend; tualettruumidest uriinilõhnade kõrvaldamiseks; lõhna absorbeerijatest tulenev kohene efekt; mikroorganismidest tulenev pikaajaline toime; kõrge kasumlikkus, kohene ja pikaajaline efekt; ei põhjusta kroomosade punktkorrosiooni; tungib liitekohtadesse ja lagundab uriini usaldusväärselt, ilma et tekiks punktkorrosioon või liitekohtade söövitus; ei nõua CLP-määruse kohast märgistamist.