Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Rooste, katlakivi, oksüdeerimine

Power Cleaner DB – efektiivne veepõhine happeline puhastusvahend

Väga tõhus puhastuskontsentraat
, mida kasutatakse automaatiseeritud ja mehaanilise katlakivieemaldusel ja rooste puhastamisel. Seda kasutatakse suletud vooluringide efektiivseks puhastamiseks tsirkulatsioonpesemise meetodi abil. Seda saab kasutada ka mineraalsete lisandite, hallituse, sambla ja rooste pinnalt puhastamiseks. Power Cleaner DB sobib kokku puhastatavate pindadega, ei kahjusta metalli ja kummi. Tegemist on vaakum-tualettide, pumpade ja veeloendurite teenindamisel ning samuti tootmisprotsessides korrosiooni kõrvaldamiseks pesumasinate töödeldavatel detailidel. Seda kasutatakse soojusvahetite, torustike pesemise, pressvormide, radiaatorite ja jahutussüsteemide, vagunite küttesüsteemide, vaakum-tualettide, vedurite jahutusradiaatorite, detaile pesevate masinate katlakivist, tagist ja roostes puhastamiseks.

Koos
RWR-süsteemiga tõhus kasutamaks järgmistes süsteemides: küttesüsteemid, katlad, mootori jahutussüsteemid, jahutuskanalid, soojusvahetid, radiaatorid, soojussärgid, soojusakud, päikesesüsteemid, soojuspumbad, erineva eesmärgiga soojusvahetussüsteemid.

Power Cleaner DB tootega puhastamise eelised:

- puhastamine kõige raskesti ligipääsetavates kohtades, ILMA demonteerimise ja lahtivõtmiseta;
- taastamine esialgsete omadusteni, puhastamine metallini;
- kõrge puhastuskiirus (3-8 tundi) ja keskkondlik puhastusmeetod;
- ei mõjuta sisemisi pindu ja süsteemi elemente (kummi, plastmassi, vaske, messingit jms).

Omadused:
vähene vahutamine; mineraalsete ladestuste mehaaniliseks eemaldamiseks, näiteks vaakum-tualettide puhastamiseks või torude loputamiseks; rasvatustamissüsteemide katlakivieemaldus pihustamisega (kuuma vee pesurid); ei sisalda vesinikkloriidhapet, lahjendada veega 1:20, sõltuvalt kasutamisest ja saastumisastmest, valmislahust võib kasutada korduvalt, ei sisalda lämmastik- ja soolahappe komponente.

NB!
Heaks kiitnud ja kasutab Deutsche Bahn AG – Saksamaa raudteed.
NB! AVV Cleaning OÜ-l on ainuõigus Power Cleaner DB toodet Eestisse tarnida, kasutada ja müüa.


POWER CLEANER 150 – tõhus veepõhine puhastusvahend

Mitteagressiivne,
vähe vahustuv universaalne puhastusvahend mineraalsete saasteainete, näiteks lubja, uriini, rooste ja metalli tuhmumise eemaldamiseks. Samuti eemaldab õli- ja rasvajäägid. Toodet saab kasutada nii manuaalseks kui ka mehaaniliseks puhastamiseks. Sobib eriti tundlikele pindadele tööstuses.

Omab NFC-süsteemi sertifikaati, seetõttu saab seda kasutada toiduainetööstuses.
Seda happelist pesuvahendit võib kasutada avatud aladel, terrassidel, jälgteedel ja kõnniteedel. Seda on ohutu käsitseda. Seda võib kasutada kontsentraadina või veega lahjendatud kuni 1:40. Väga lihtne kasutada. Pärast lühikest kokkupuuteaega saab lahustunud saasteaineid lihtsalt pühkida ja veega loputada.

Omadused:
Vähevahustuv. Töötab toatemperatuuril või kuumutades kuni 90 °C. Manuaalseks ja mehaaniliseks puhastamiseks. Eemaldab tsemendi ja lubjajääke, kusekivi, roostet ja tuhmumist. Spetsiaalselt tundlikele pindadele tööstuses. Sobib terrassidele, jälgteedele/kõnniteedele ja parkidele. Ei nõua CLP-määruse kohast märgistamist.

Materjalidele, mis on valmistatud
: alumiiniumist, värvilistest metallidest, plastidest, terasest/roostevabast terasest, lakitud pindadele, tsingitud pindadele.

NB!
Tugevama toimega versioonid: POWER CLEANER 200 / 300 / 400.


BIO-RUST – rooste eemaldamine terasosadelt

Lahustab kergeid õlisid ja rasvu. Neutraalses pH keskkonnas puhastamine tagab suurepärase ühilduvuse materjaliga. Eemaldab õrnalt materjalilt rooste ilma pinda kahjustamata. Töötajatele on ohutu kasutada. Puhastusvahend nõua CLP-määruse kohast märgistamist
ja ei sisalda halogeene ega orgaanilisi lendaineid, mis tagab turvalise kasutamise, ilma ohtlike jäätmete laskmiseta keskkonda.

Universaalne kasutamiseks teras- ja raudosade puhastamisel / Eemaldab rooste pinnalt. Suurepärane ühilduvus materjalidega, pH-neutraalne. Ilma halogeenita. Ilma orgaaniliste lendühenditeta. BIO-RUST-i saab kasutada osade leotamiseks CLEAN BOX-is või ultraheli seadmetes. See on kasutusvalmis ja ei vaja lahjendamist.


E-NOX Cleanpuhastusgeel mineraalsaaste eemaldamiseks

Kõrge
kontsentratsiooniga ja väga tõhus puhastusgeel. Veega lahjendatav kuni 1:40, vee lisamisel puhastusvahendi geelitaoline viskoosne konsistents väheneb. Mõeldud mineraalsete jääkide, lubjakivi, rooste, kergete määrdeainete ja õlide eemaldamiseks. See helendab roostevaba terast, alumiiniumi ja värvilisi metalle, ilma et see mõjutaks metalli ennast (mitteagressiivne). Püsib väga hästi vertikaalsetel pindadel, seega toimivad toimeained optimaalselt ning reostus lahustub ja seda saab eemaldada ilma jääkideta. Geeli võib kasutada ka toiduainetööstuses. Seda saab eemaldada ilma jääkideta, lihtsalt loputades veega. Sobib kütteelementide, torujuhtmete, katelde, aurujoaga rasvatustajate, pesumasinate, happekindlate kivipõrandate ja seinaplaatide puhastamiseks. Toostevabast terasest fassaadidetailide, uste, portaalide, aknaraamide, akna profiilide jne paigaldamise järgseks puhastamiseks.

Omadused:
Happeline veepõhine puhastusgeel. Eemaldab lubjakivi ja tsemendi, rooste, kerged määrdeained ja õli saasteained. Lahjendatav veega kontsentratsioonini 1:40. See helendab roostevaba terast, alumiiniumi ja värvilisi metalle ilma põhimetalli mõjutamata. Eemaldab rooste roostevabalt teraselt. Ei sisalda vesinikfluoriid-, lämmastik- ega soolhapet. Mittesüttiv.

NB!
Muud versiooni: E-NOX Care (kõrgpuhastatud tehniline õli), E-NOX Shine (spetsiaalne toode harjatud ja poleeritud roostevaba terase puhastamiseks ja hooldamiseks), E-NOX-I (viskoosne happeline veepõhine puhastusvahend abrasiivsete ainetega).


OMNI – multifunktsionaalne puhastusvahend ja suurepärase kapillaarse toimega määrdeaine

Majanduslik ja multifunktsionaalne
aerosool samaaegseks puhastamiseks ja kaitsemäärimiseks, suure märguvustasemega. Lahustab, puhastab, kaitseb ja määrib. Eemaldab rooste, grafiidi, õli ja rasva saasteained ning kaitseb korrosiooni eest. Ei sisalda lahusteid, happeid, silikooni ja tefloni. Levib täielikult kitsastesse kohtadesse. Ei ole märgistatud ohu märgisega.

OMNI on
asendamatu igapäevases töös tsehhis, töökojas, tööpinkide ja töövahendite hooldamisel nii ehitustööstuses kui ka kodutöödel. Sobib osade efektiivseks puhastamiseks rasketest õlidest, vaikudest ja naftareostusest BIO-CIRCLE süsteemis. Aerosool kaitseb keevituslaudu keevituspritsmete kinnikleepumise eest.

Omadused:
lahustab roostet ja grafiiti, eemaldab ära kuivanud määrdeained ja õlid, määrib kõike alates hingedest kuni jalgrattapedaalideni, kaitseb korrosiooni eest, püsivate vaikude määrdeainete ja õli saasteainete tõhus eelpuhastus, ideaalne igapäevaseks kasutamiseks tootmises, hoolduses, töökodades, aianduses, metsanduses ja ehituses.

LIMESCALE BARRACUDA – universaalne puhastusvahend katlakivi, kusekivi, rooste, hallituse, seebijääkide, kergete õlide ja rasvade eemaldamiseks.

Eemaldab kroomitud materjalidelt ja sanitaartehnikalt tuhmumise, andes esialgse sära. Ideaalne happekindlate pindade puhastamiseks vannitubades, saunades, duširuumides ja ujulates. Ökoloogiliselt tundlikku puhastusvahendit saab kasutada klaasi, metalli, kivi, terrakota ja keraamika puhul. Tööstuses aitab aktiivne vahtpuhastaja eemaldada katlakivi voolikutelt või masinatelt, katlakivi laike põrandatelt ja paljudelt teistelt pindadelt.

Ökoloogiliselt tundlik kontseptsioon. Hästi läbiv aktiivne vaht. Ei sisalda fosfaate ja kelaativaid aineid, ei sisalda AOX * ühendeid ega soolhapet. Meeldiva värske lõhnaga. CLP-määruse kohast märgistamist ei nõuta.