Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

PROLAQ Compact

PROLAQ Compact – värvipritside, värvimisseadmete
pihustuspüstolite käsitsi puhastamise süsteem


Viide Youtube’i

Mõõtmed, KхLхS (mm):      1060 tagumises osas /
980 eesmises osas  x 820 x 600
Töökõrgus (mm):      970/800
Tööpind (mm):      740 x 460
Kuivmass (kg):      ~ 62
Kasulik koormus (kg):      100
Minimaalne maht (l):      40
Maksimaalne maht (l):      60
Õhurõhk (Baar):      mitte üle 6

PROLAQ Compact mobiilsüsteem puhastab tõhusalt igat tüüpi ja mis tahes värvimisega seotud seadmeid. Eemaldab värvi, lakid ja muud katted. See toimib suruõhuga ja seda juhitakse jalglüliti abil. Kvaliteetne läbivoolupintsel annab suurepärase puhastustulemuse. Küljes asuv pneumaatiline püstol tagab puhastatud osade kiire kuivatamise. Värvide ja lakkide jäägid saab spetsiaalse valamulehtri abil värvipritsist ja voolikutest dreeni eemaldada. Värv ja lakk kogutakse dreeni ning PROLAQ puhastusvahendit filtreeritakse ja seejärel ringleb see puhastatud kujul. Värvijäägid saab dreenist eemaldada lapiga.

NB! PROLAQ Compact liikuvus võimaldab süsteemi hõlpsalt oma tööpiirkonnas ümber tõsta. Süsteem on tulekindel, mis säästab raha tuleohutusmeetmete järgimisel.

Pesuvedelikud:

PROLAQ L 100, PROLAQ L 400 ja PROLAQ L 500 - spetsiaalsed veepõhised vahendid lakkide ja värvide eemaldamiseks. Puhastusvahendid ei kaota oma omadusi pikka aega ja neid saab mitmekordselt kasutada. Puhastusvahendi eriomadused muudavad selle korduvkasutamiseks sobivaks (korduvkasutatav). Koos puhastussüsteemidega saavutatakse optimaalne efekt, mis pikendab puhastusvahendi kasutusiga ja suurendab selle kasutamise majanduslikku efektiivsust. Puhastusvahendid on töötajale ja keskkonnale ohutud. Ei nõua spetsiaalsete tulekindlate ladustamistingimuste loomist.

NB!  PROLAQ Auto võimsam versioon automaatse ja manuaalse puhastamise tarbeks.