Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Power Cleaner DB

Power Cleaner DB – efektiivne veepõhine happeline puhastusvahend. 

Väga tõhus puhastuskontsentraat, mida kasutatakse automaatiseeritud ja mehaanilise katlakivieemaldusel ja rooste puhastamisel. Seda kasutatakse suletud vooluringide efektiivseks puhastamiseks tsirkulatsioonpesemise meetodi abil. Seda saab kasutada ka mineraalsete lisandite, hallituse, sambla ja rooste pinnalt puhastamiseks. Power Cleaner DB sobib kokku puhastatavate pindadega, ei kahjusta metalli ja kummi.Tegemist on vaakum-tualettide, pumpade ja veeloendurite teenindamisel ning samuti tootmisprotsessides korrosiooni kõrvaldamiseks pesumasinate töödeldavatel detailidel. Seda kasutatakse soojusvahetite, torustike pesemise, pressvormide, radiaatorite ja jahutussüsteemide, vagunite küttesüsteemide, vaakum-tualettide, vedurite jahutusradiaatorite, detaile pesevate masinate katlakivist, tagist ja roostes puhastamiseks. 

Koos RWR-süsteemiga tõhus kasutamaks järgmistes süsteemides: küttesüsteemid, katlad, mootori jahutussüsteemid, jahutuskanalid, soojusvahetid, radiaatorid, soojussärgid, soojusakud, päikesesüsteemid, soojuspumbad, erineva eesmärgiga soojusvahetussüsteemid.

Power Cleaner DB tootega puhastamise eelised:

- puhastamine kõige raskesti ligipääsetavates kohtades, ILMA demonteerimise ja lahtivõtmiseta;
- taastamine esialgsete omadusteni, puhastamine metallini;
- kõrge puhastuskiirus (3-8 tundi) ja keskkondlik puhastusmeetod;
- ei mõjuta sisemisi pindu ja süsteemi elemente (kummi, plastmassi, vaske, messingit jms).

Omadused: vähene vahutamine; mineraalsete ladestuste mehaaniliseks eemaldamiseks, näiteks vaakum-tualettide puhastamiseks või torude loputamiseks; rasvatustamissüsteemide katlakivieemaldus pihustamisega (kuuma vee pesurid); ei sisalda vesinikkloriidhapet, lahjendada veega 1:20, sõltuvalt kasutamisest ja saastumisastmest, valmislahust võib kasutada korduvalt, ei sisalda lämmastik- ja soolahappe komponente.
 

Youtube link

NB! Heaks kiitnud ja kasutab Deutsche Bahn AG – Saksamaa raudteed. 

NB! AVV Cleaning OÜ-l on ainuõigus Power Cleaner DB toodet Eestisse tarnida, kasutada ja müüa.