Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Pesumasinad ja seadmed

BIO-CIRCLE GT Compact
PROLAQ Compact

Ettevõte AVV Cleaning pakub tootja Bio-Circle spetsialiseeritud pesemisseadmete müüki ja rentimist. Tegemist on uuendusliku süsteemse lahendusega keskkonnaohutuse tagamiseks tööstuses. Bio-Circle puhastussüsteemid on saadaval suures valikus koos veepõhiste puhastusvahenditega, mis tagavad ohutu ja mugava puhastamise ning rasvaärastuse. Need hõlmavad suurt hulka kasutusvaldkondi, kuna sobivad kasutamiseks kõigis tööstusharudes, näiteks teenindus- ja remondisektoris, metallitöötlemise protsessis.

Bio-Circle puhastussüsteeme iseloomustab kasutusmugavus ning kiire, ohutu ja keskkonnasõbralik puhastamine ka tugevalt määrdunud osade puhul. Vastupidav plastist seade on ümbertöödeldav, BIO-CIRCLE vedelikud ei sisalda orgaanilisi lendühendeid, neil on pikk kasutusiga ning hooldus on lihtne ja probleemivaba, kuna kõik tehnilised komponendid asuvad juhtseadmes (elektriseadmed, kuumutamine, ujukrelee ja temperatuuriandur). See tagab kerge lahti- ja kokkupanemise, remondi ja puhastamise.

Peamised eeldused süsteemi kasutamisel:

- puuduvad lahustid ja külmpuhastid,
- veepõhine puhastus
keskkond, tuleohutu,
- ei kasutata ohtlikke aineid ja materjale, mis tagab ladustamise, käitlemise ja transpordi
osas erieeskirjade puudumise.

Professionaalid valivad kahjulike lahustite, bensiini ja petrooleumi asemel Bio-Circle puhastussüsteemid. Mida kliendid kirjutavad Bio-Circle puhastussüsteemidest:

"Testi tulemuste põhjal otsustasime süsteemi osta mitmesse osakonda. Mis meile meeldis – jätsime õlide ja naftalahustite utiliseerimise kõrvale, kuna õli töödeldakse otse pesuruumis. Me ei kasuta enam bensiini ega naftalahusteid. Üldiselt suutsime säästa tulekustutusmeetmete, utiliseerimise, keskkonnamaksude pealt jne".