Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Õli, määre, rasv

MULTI CLEAN – veepõhine puhastusvahend, leeliseline

Kõrge kontsentratsiooniga bioloogiline üld
puhastusvahend eemaldab võimekalt igasugused saasteained ja seda saab kasutada väga erinevatel materjalidel. Universaalne vahend eemaldab mitmesugused saasted nagu õli, tahm, tint, bituumenid ja vaigud erinevatelt pindadelt, näiteks metall, plast, puit, looduslik kivi või klaas. Samuti lahustub pliiatsist, pastapliiatsist, täitesulepeast või tindist põhjustatud reostus. Kohv ja tee, jalatsite puhastuskreem, nikotiin, bituumen ja vaigu pritsmed. Puhastab verd samuti väga tõhusalt. Puhastusvahendit saab kasutada nii manuaalselt kui ka mehaanilistes rakendustes.

Universaalselt kasutatav manuaalsel
ja mehaanilisel puhastamisel. Rasva, õli, nikotiini, tindi, putukatest laikude, vere, bituumeni ja vaigu pritsmete jne eemaldamiseks. Ilma fosfaatideta. Mittesüttiv ja mitteabrasiivne. Orgaaniliste lendühendite sisaldus on vähem kui 20% vastavalt ELi direktiividele. Võib kasutada toiduainetööstuses. Sõltuvalt saastatuse tasemest kasutatakse Multi Clean'i kontsentraadina või veega lahjendatuna kuni 1:40. Toimib ümbritseva keskkonna temperatuuril.


UNO S PF - universaalne leeliseline veepõhine korrosioonikaitsega puhastusvahend

Tähelepanu:
mitte kasutada puhast kontsentraati alumiinium- või tsingitud pindadel!

Ideaalne ära kuiva
nud õli-, rasva-, valgusaastete ja pigmendilaikude eemaldamiseks kergesti korrodeeruvatelt materjalidelt. Ühildub õlieraldajatega, mis suurendab oluliselt puhastusvahendi kasutusiga. Võib kasutada manuaalsetes ja automaatsetes puhastusseadmetes. Kontsentraat. Kõrge puhastustõhusus saavutatakse juba toatemperatuuril.

Kasutus
võimalused: puhastamine ja rasvatustamine metallitööstuses, antiadhesiivide ja plastide jälgede eemaldamiseks tööriistade ja vormide pinnalt plasttoodete tootmisel, lametrükimasinate ja rotatsioontrükimasinate puhastamine, mootorite ja reduktorite hooldamine.


UNO SV
– tõhus puhastusvahend vertikaalsetele või kaldpindadele

Kontsentreeritud
puhastusvahend on spetsiaalselt välja töötatud vertikaalsete ja kaldpindade puhastamiseks. Selle viskoossus muudab puhastamise lihtsamaks kohtades, kus tavalised puhastusvahendis lihtsalt voolavad alla. UNO SV moodustab pinnale kleepuva vahtu, mis tagab optimaalse kokkupuuteaja mõjutamaks saastet. UNO SV on leeliseline intensiivne puhastusvahend, mis eemaldab kergesti taimsed ja mineraalsed õlid ja rasvad, valgu saasteained, eraldamismäärded, tahm ja vahad, värsked värvid ja tindid. Puhastusvahendit võib kasutada mitmesugustel materjalidel, nagu metall, puit, plast ja keraamika.

Omadused:
veepõhine, kõrge kontsentratsiooniga; taime- ja mineraalõlide, plastmäärete, valgu saasteainete, antiadhesiivide, tahma, vaha, värskete värvide ja pigmenttintide eemaldamiseks; mittesüttiv; täiuslik haardumine vertikaalsete pindadega; puuduvad ohtlikud ained.


UNO Wtöökodade ja remonditsoonide universaalne puhastusvahend

Omadused:
Leeliseline veepõhine pindaktiivne puhastusvahend, ei sisalda fosfaate. Tagab ajutise korrosioonikaitse. Masinate, tööriistade, töövahendite, tsehhiseadmete ja sõidukite puhastamiseks ja rasvatustamiseks. Lahustab õlisid, rasvu, plastmäärdeid, vaike, vahasid, nikotiini, putukate plekke, tahmu, bituumeni ja tõrva pritsmeid jne metallilt, plaatidelt, puidult, kummilt. Võib kasutada põrandapuhastusseadmetes, survesüsteemides ja vahutamisseadmetes. Sobib õlide eraldajatega.


CB 100 – korduvkasutatav tõhus ja ohutu puhastusvahend ja rasvatustaja looduslike koostisosade baasil

Kasutusvalmis ja sobib manuaalseks ja automaatseks kasutamiseks. Seda saab kasutada pesemisseadmes või sukeldusmeetodil. Manuaalsel puhastamisel toimib see ümbritseva keskkonna temperatuuril. Mehaanilisel puhastamisel on soovitatav temperatuur 40 °C. Toiduainetööstuses kasutamise korral pärast pinna puhastamist loputada rohke veega. Enne alumiiniumist, plastikust ja lakist valmistatud pindade puhastamist on soovitatav materjali kaitsmiseks teha ühilduvuse test. Seda kasutatakse rasvade, parafiinide, bituumeni, tahma ja nõgi eemaldamiseks.

Omadused:
veepõhine puhastusvahend, ilma fosfaatide ja lahustiteta, taastuval toormaterjalil põhinev, vähese vahu tekkimisega, tugeva saaste eemaldamiseks, näiteks raskesti eemaldatavad spetsiaalsed määrdeained, kummimärgid, bituumeni ja vaha jäljed, õlid ja pastad, mootori hooldus, tugev lahustumisvõime ja pidev puhastustõhusus pika aja jooksul, puhastusvahend eemaldatakse veega ilma jääkideta, mis muudab selle mõnes toiduainetööstuse sektoris kasutussobivaks, pikk kasutuskõlblikkuse aeg, taaskäideldav, asendab parafiini ja lahusteid, CLP-määruse kohast märgistamist ei nõuta, sobib manuaalseks ja mehaaniliseks kasutamiseks.

NB!
CB 100 Alu versioon – naturaalsetel koostisosadel põhinev ohutu puhastusvahend ja rasvatustaja, spetsiaalne koostis alumiiniumile.


ALUSTAR 100 – vähese jääkide sisaldusega puhastusvahend kerge ja keskmise saaste puhastamiseks

Välja töötatud madaltemperatuurse puhastusvahendina ja seetõttu seda saab efektiivselt kasutada ümbritseva keskkonna temperatuuril. Selle puhastusjõud suureneb temperatuuri tõusuga. Tänu efektiivsele valemile võib ALUSTAR 100 kasutada kontsentratsioonides 3 kuni 5%.

Eelised:
energiasääst – puhastusvedeliku soojendamine ja temperatuuri säilitamine ei ole vajalik, ajasääst – puudub puhastusseadme soojenemise periood, puhastamist võib alustada kohe, minimaalne aurustamine vähendab veetarbimist, lahuse pikaajaline kasutusiga, osi saab töödelda kohe, ilma edasise jahutamiseta, materjali ei deformeeru, väheneb puhastusvahendi jääkide pinna sisse imbumise risk, jahutamisel ei moodustu osale kondensaat.

Omadused:
veepõhine puhastusvahend, mis ei sisalda orgaanilisi lendühendeid, kergelt leeliseline, ei sisalda silikaate, sobib mehaaniliseks puhastamiseks pihustus-, sukeldumis- ja ultrahelipuhastusseadmetes, universaalne – manuaalseks ja mehaanilisteks kasutamiseks (näiteks pesulates ja ultraheli puhastusseadmetes), ideaalne alumiiniumi, galvaaniseeritud pindade, sünteetiliste materjalide, terase/roostevaba terase puhastamiseks ja rasvatustamiseks, CLP-määruse kohast märgistamist ei nõuta.

NB!
Tugevama toimega versioonid: ALUSTAR 200 (puhastusvahend keskmise ja tugeva saaste puhastamiseks) ja ALUSTAR 300 (puhastusvahend ülitugeva saaste puhastamiseks).


GS 200 – kiire, ohutu ja ülitõhus puhastusvahend raskelt eemaldatava mustuse eemaldamiseks.

Taastuva tooraine baasil valmistatud
kasutusvalmis kõrge lahustava toimega puhastusvahend. Tõhus alternatiiv kõikidele puhastusvahenditele ja orgaanilisi lendühendeid sisaldavatele vahenditele. Puhastusvahend eemaldab tahma, püsivad määrdeained, korrosioonivastased vahad, liimijäägid, bituumeni, tekstiili, silikooni, hermeetikud, kummi, sünteetiliste materjalide ja õlide termilise lagunemise saadused jpm.

Eelised:
GS 200 lahustab loomulikul viisil püsivaid määrdumisi. Selle puhastusvahendi eelis on see, et enamik selle koostisosi põhineb taastuvatel toorainetel, mitte õlil. Need looduslikud koostisosad paistavad silma oma erakordse võime tõttu lahustada püsivad saastud. Püsiva saastu eemaldamiseks piisab väga õhukesest kihist. Optimaalne jõudlus koos töötajate kaitse ja vähendatud keskkonnamõjuga. Kõrge kontsentratsiooniga puhastusvahend ja rasvaärastaja on NSF sertifitseeritud kasutamiseks toiduainetööstuses. Puhastusvahend GS 200 aurustub aeglasemalt kui tavalised lahustid. See suurendab kontaktiaja ja seega vahend on suure efektiivsusega. See ei jäta puhastatud pindadele rasvaseid jääke. GS200 on valmis kasutamiseks manuaalpuhastamiseks või puhastamiseks CLEAN BOX süsteemis, sobib korduvkasutamiseks.

Omadused:
alternatiiv orgaanilisi lendühendeid sisaldavatele ja/või ärritust põhjustavatele lahustitele, eemaldab väga püsiva toimega saasted, nagu õlid ja rasvad, bituumen, määrdeained, korrosioonivastased vahad, vaigud, kumm, värvid jne, eemaldab põlenud õli reduktoritest ja mootoritest, eemaldab kaitsekilest ja liimist tekkinud saaste; kõrge leekpunktiga (> 100 °C), väga ökonoomne.


STAR 100 – puhastusvahend vähese vahu tekkimisega

Professionaalne ja kõrge kontsentratsiooniga masinpesu puhastusvahend ja rasvatustaja. Seda kasutatakse terase, raua, malmi, plastiku, alumiiniumi, värviliste metallide ja tsingitud metalli puhastamiseks ja rasvatustamiseks. Asendab lahusteid. Pehme leeliseline puhastusvahend alumiiniumile, värvilistele metallidele, tsingitud metallidele, messingile, ilma materjali korrosiooni ohuta.

Vähese vahu tekkimisega
, ei sisalda NTA-hapet (nitrilotriäädikhapet) ja orgaanilisi lendühendeid. Optimaalne töötemperatuur 60 °C. Ei segune õliga. Puhastusvedeliku tööea pikendamiseks saab lahusest õlisid ja rasvu mehaaniliselt (õlieraldiga) eemaldada. Võib kasutada osade automaatseks puhastamiseks tootmises ja tehnilises hoolduses (pesumasinad, kõrgsurvepüssid, ultrahelivalamud), mehaanilise ja manuaalse puhastamise korral.

Omadused:
veepõhine puhastusvahend, ei sisalda soolasid, vähese vahu tekkimisega (alates 40°С), ei sisalda anorgaanilisi komponente, puhastab ilma jääkideta, ideaalne puhastamiseks enne ja pärast kõvenemisprotsessi, gaasiga asoteerimist jne, eemaldab õlid ja plastsed määrdeained, demulsifitseerivad omadused – on võimalik tagada pikk vanni kasutusiga, sobib mehaaniliseks kasutamiseks.

NB!
Tugevama toimega versioonid: STAR 200 (puhastusvahend keskmise ja tugeva saaste puhastamiseks) ja STAR 300 (puhastusvahend ülitugeva saaste puhastamiseks).


FT 100 puhastusvahend pinna eeltöötluseks

Kasutusvalmis kiiresti kuivav puhastusvahend. Ideaalne kergete õlide, tolmu, sõrme-, viltpliiatsi-,
pliiatsijälgede eemaldamiseks lakitud pindadelt, klaasilt, peeglitelt, metallidelt ja mis tahes poleeritud pindadelt ilma laikude ja triipudeta. Kasutusvalmis – pihusta ja pühi ära. Orgaaniliste lendühendite sisaldus on alla 20%.

Saab kasutada
tootmises ja töötlevas tööstuses, sobib kasutamiseks toiduainetööstuses, puitlaastplaatide tootmises ja töötlemises kerge melamiinvaigu eemaldamiseks. Eemaldab eraldus- ja liimjäägid puidutöötlemisel pärast kanti pealekandmist ja kantpinkide puhastamiseks. Kasutatakse vaipadelt, polstrilt, tekstiililt jne plekkide eemaldamiseks.

Omadused:
puhastamine ilma jääkide, triipudeta ja plekkideta, puhastamine enne värvimist, liimimist, märgistamist või pealiskihtide kandmist, CLP-määruse kohast märgistamist ei nõuta, eemaldab tolmu, sõrmejäljed, õlid, viltpliiatsijäljed, värske liimi, orgaaniliste lendühendite sisaldus on alla 20%.

NB!
Tugevama toimega versioonid: FT 200 (kiiresti kuivav puhastusvahend, mis ei sisalda fosfaate) ja FT 300 (pinnatöötlus ilma pindaktiivsete aineteta).


Floor Cleaner STRONG – äärmiselt tõhus põranda puhastusvahend

Leeliseline puhastusvahend, vähese vahu tekkimisega, on optimaalne lahendus tugeva ja püsiva mustuse eemaldamiseks põrandalt. Tuleb
lihtsalt toime kummi, vaigu ja vaha jääkide eemaldamisega.

Omadused:
Tõhus leeliseline veepõhine puhastusvahend vähese vahu tekkimisega. Ideaalne kummimärgiste, värviliste pigmentide, vaikude ja vahade jm püsiva saaste eemaldamiseks ruumide põrandatelt. Eemaldab tõhusalt põrandalt mustuse. Puhastab ja kaitseb materjali seda kulutamata. Võib kasutada ka aluspuhastusvahendina.