Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Lakk, värv

GS 200 – kiire, ohutu ja ülitõhus puhastusvahend raskelt eemaldatava mustuse eemaldamiseks

Taastuva tooraine baasil valmistatud
kasutusvalmis kõrge lahustava toimega puhastusvahend. Tõhus alternatiiv kõikidele puhastusvahenditele ja orgaanilisi lendühendeid sisaldavatele vahenditele. Puhastusvahend eemaldab tahma, püsivad määrdeained, korrosioonivastased vahad, liimijäägid, bituumeni, tekstiili, silikooni, hermeetikud, kummi, sünteetiliste materjalide ja õlide termilise lagunemise saadused jpm.

Eelised:
GS 200 lahustab loomulikul viisil püsivaid määrdumisi. Selle puhastusvahendi eelis on see, et enamik selle koostisosi põhineb taastuvatel toorainetel, mitte õlil. Need looduslikud koostisosad paistavad silma oma erakordse võime tõttu lahustada püsivad saastud. Püsiva saastu eemaldamiseks piisab väga õhukesest kihist. Optimaalne jõudlus koos töötajate kaitse ja vähendatud keskkonnamõjuga. Kõrge kontsentratsiooniga puhastusvahend ja rasvaärastaja on NSF sertifitseeritud kasutamiseks toiduainetööstuses. Puhastusvahend GS 200 aurustub aeglasemalt kui tavalised lahustid. See suurendab kontaktiaja ja seega vahend on suure efektiivsusega. See ei jäta puhastatud pindadele rasvaseid jääke. GS200 on valmis kasutamiseks manuaalpuhastamiseks või puhastamiseks CLEAN BOX süsteemis, sobib korduvkasutamiseks.

Omadused:
alternatiiv orgaanilisi lendühendeid sisaldavatele ja/või ärritust põhjustavatele lahustitele, eemaldab väga püsiva toimega saasted, nagu õlid ja rasvad, bituumen, määrdeained, korrosioonivastased vahad, vaigud, kumm, värvid jne, eemaldab põlenud õli reduktoritest ja mootoritest, eemaldab kaitsekilest ja liimist tekkinud saaste; kõrge leekpunktiga (> 100 °C), väga ökonoomne.


PROLAQ L 100 - ph-neutaraalne veepõhine vahend lakkide ja värvide eemaldamiseks

Puhastusvahend ei kaota oma omadusi pikka aega ja seda saab kasutada mitu korda.
Erilised omadused muudavad selle korduvkasutatavaks ja seetõttu mitmekordseks. Koos PROLAQ Compact ja PROLAQ Auto puhastussüsteemidega saavutatakse optimaalne mõju, mis pikendab puhastusvahendi kasutusiga ja suurendab seega selle kasutamise majandustõhusust.

Ohutu töötajatele ja keskkonnale. Ei nõua eriliste tulekahju
vastaste ladustamistingimuste loomist. Igat liiki värvimissüsteemide puhastamiseks, kaasa arvatud värvipüstolid, mahutid, voolikud, pumbad jne. Esmaseks puhastamiseks lakkidest ja veepõhistest värvidest. Orgaaniliste lendühendite vähendatud sisaldus (EL: 11%). Mehaaniliseks ja manuaalseks kasutamiseks ning sukelduspuhastamiseks. Korduvkasutatav. Ei sütti.