Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Hoonete ja ruumide koristamine

Universaalsed puhastusvahendid
Sanitaarhügieenilised vahendid
Desinfitseerimisvahendid
Ruumide desinfitseerimise teenus

Kaasaegse inimese igapäevaelu on võimatu ette kujutada ilma kodukeemiatoodete kasutamiseta. Paraku, paljud kaasaegsed puhastusvahendid on üleküllastunud ohtlike kemikaalidega. Kodukeemia sisaldab paljusid kahjulikke aineid, mis lisaks habrast ökosüsteemi kahjustamisele avaldavad ka väga kahjulikku mõju inimeste tervisele, põhjustades varem või hiljem kroonilisi haigusi. Tootjad väidavad, et kodukeemiatoodetes on kahjulike ainete sisaldus minimaalne, kuid nad unustavad mainida sellist fakti nagu kõigi komponentide koosmõju, mis põhjustab tervisele tõelist kahju.

Näiteks kuuluvad pesemis- ja puhastamisvahendite koostisesse kloor ja kloororgaanilised ühendid, soolhape, erinevad pindaktiivsed ained.

AVV Cleaning pakub
firma Bio-Circle toodetud ohutuid, keskkonnasõbralikke pesu-, desinfitseerimis- ja hügieenilisi puhastusvahendeid. Kõik pakutavad tooted on enamasti valmistatud looduslikest koostisosadest, on kiire biolagunevusega, ilma kahjulike kemikaalideta (vastavalt REACh nimekirjale), ei ole kahjulikud keskkonnale ja inimestele. Bio-Circle tehnoloogia kasutab looduse poolt pakutavaid võimalusi (ekstrakte taastuvatest allikatest) mugava, keskkonnasõbraliku ja säästliku läbipesu ja puhastamise tagamiseks. See võimaldab puhastada ilma kahjulike lahustite, hapete, fosfaatide kasutamata, kaitstes seeläbi töötajaid ja keskkonda lendaurude eest.

NB!
Orgaanilised lendühendid (VOC) on orgaanilised lendained, mis kahjustavad loodust ja inimkeha. Kõik Bio-Circle tooted on veepõhised ega sisalda üldse või sisaldavad väga vähe VOC-sid (vähem kui 20%).

NB!
Peaaegu kõik Bio-Circle'i tooted on saanud rahvusvahelise NSF-sertifikaadi. See tagab toodete vastavuse toiduohutusstandarditele. Veepõhised Bio-Circle puhastusvahendeid saab veega täielikult loputada ega nad jäta pinnale mingeid jääke.