Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Desinfitseerimisvahendid

ANTISEPT S - KÕRGEFEKTIIVNE, KASUTUSVALMIS JA KIIRE VAHEND KÕIKIDE PINDADE DESINFITSEERIMISEKS.

On tõestatud, et hävitab ühe minuti jooksul vähemalt 99,99% ulatuses kõik viirused (DIN EN 14476), bakterid (DIN EN 1276) ja seened (DIN EN 1650), samuti spoorid ja multiresistentsed mikroobid. Vahend on pH-neutraalne ja selle kasutamiseks pole takistusi. Kasutatakse vastavuses juhistega, on tõhusa toimega ümbrisega (lipofiilsete) viiruste rühma vastu, millesse kuulub ka viirus SARS-CoV_2 (2019_nCoV). Ei sisalda piiritust, värvaineid, lõhnaaineid, pindaktiivseid aineid ega konservante.

MIKS KASUTADA ANTISEPT S?

  • Ei sisalda alkoholi, pole tuleohtlik
  • Sobib kõikidele pindadele
  • Desinfitseerib kiiresti ehk 1 minutiga peale pihustamist

Terviseameti registreerimistunnistuse nr 2108/20.

ANTISEPT-D - TÕHUS DESINFITSEERIMISVAHEND ETANOOLISISALDUSEGA 80% /ajutiselt kättesaamatu/

Alates 2020. aasta märtsist hakkas Bio-Circle'i tehas tootma käte ja pindade desinfitseerimisvahendeid, mille etüülalkoholi sisaldus on 80% (ANTISEPT-D, registreerimistunnistuse nr 1912/20). Tervishoiuministeerium soovitab kasutada vahendeid, mille etanoolisisaldus on vähemalt 70%, kuid spetsialistide hinnangul hävitab kõikvõimalikud COVID-19 viirused ainult 80%-line etanool. 

Käte töötlemine desinfitseerimisvahenditega on määrav tegur haigestumise tõenäosuse ja mikroobide leviku vähendamisel. Patogeensete organismide ülekandumine inimeste vahel toimub vahetult kehalisel kokkupuutel ja kaudselt keskkonna kaudu. Bio-Circle'i vahendid on kiired ja usaldusväärsed antiseptikud, mis hävitavad mõne sekundiga inimese tervist ohustavad viirused. Need puhastavad käsi ja vähendavad bakteri koormust palju paremini kui laiatarbe kodukeemia. Desinfitseerimisvahendite koostis sisaldab pehmendavaid aineid, mis pakuvad mugavust ja ei kuivata nahka.

Terviseameti registreerimistunnistuse nr 2109/20.