Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

COVID-19

Nakkuse leviku vältimise abistamiseks pakub AVV Cleaning OÜ järgmist:

1. ANTISEPT S - 
KÕRGEFEKTIIVNE, KASUTUSVALMIS VAHEND PINDADE DESINFITSEERIMISEKS. 

On tõestatud, et hävitab ühe minuti jooksul vähemalt 99,99% ulatuses kõik viirused (DIN EN 14476), bakterid (DIN EN 1276) ja seened (DIN EN 1650), samuti spoorid ja multiresistentsed mikroobid. Vahend on pH-neutraalne ja selle kasutamiseks pole takistusi. Kasutatakse vastavuses juhistega, on tõhusa toimega ümbrisega (lipofiilsete) viiruste rühma vastu, millesse kuulub ka viirus SARS-CoV_2 (2019_nCoV). Ei sisalda piiritust, värvaineid, lõhnaaineid, pindaktiivseid aineid ega konservante. Registreerimistunnistuse nr 2108/20.

  • Ei oma ohtlikke märgiseid!
  • Ei sisalda alkoholi, pole tuleohtlik!
  • Ohutu inimestele ja loomadele!

Spetsiaalsete seadmete kaudu pihustades on ANTISEPT S tarbimine umbes 1 liiter 1000 m2 pinna kohta.
Youtube link


2. TÕHUS DESINFITSEERIMISVAHEND ANTISEPT-D, MILLE ETANOOLISISALDUS ON 80%

Alates 2020. aasta märtsist hakkas Bio-Circle'i tehas tootma käte ja pindade desinfitseerimisvahendeid, mille etüülalkoholi sisaldus on 80% (ANTISEPT-D, 
registreerimistunnistuse nr 1912/20). Tervishoiuministeerium soovitab kasutada vahendeid, mille etanoolisisaldus on vähemalt 70%, kuid spetsialistide hinnangul hävitab kõikvõimalikud COVID-19 viirused ainult 80%-line etanool. Registreerimistunnistuse nr 2109/20.

Pihustiga pudel 500 ml - 4,30 € +km
Kanister 20 l. - 54,00   +km (2,70 / liiter)

Käte töötlemine desinfitseerimisvahenditega on määrav tegur haigestumise tõenäosuse ja mikroobide leviku vähendamisel. Patogeensete organismide ülekandumine inimeste vahel toimub vahetult kehalisel kokkupuutel ja kaudselt keskkonna kaudu. Bio-Circle'i vahendid on kiired ja usaldusväärsed antiseptikud, mis hävitavad mõne sekundiga inimese tervist ohustavad viirused. Need puhastavad käsi ja vähendavad bakterikoormust palju paremini kui laiatarbe kodukeemia. Desinfitseerimisvahendite koostis sisaldab pehmendavaid aineid, mis pakuvad mugavust ja ei kuivata nahka.


3. ÜLDKASUTATAVATE RUUMIDE DESINFITSEERIMISVAHENDITEGA TÖÖTLEMISE TEENUS

Koroonaviirus levib õhupiiskade, õhutolmu või tavapärase inimestevahelise kokkupuute kaudu. Just seetõttu ei ole üldkasutatavate ruumide desinfitseerimine liigne, vaid oluline ja vajalik ettevaatusabinõu, mis aitab koroonaviirust ruumides hävitada. Järgides käte pesemise ja isikukaitsevahendite kasutamise soovitusi, tasub mõelda desinfitseerimisele, eriti kui tegemist on üldkasutatavate ruumidega.

Ruumi desinfitseerimine koroonaviirusest on profülaktiline või fokaalne. Esimesel juhul tähendab see, et võetakse ennetusmeetmeid. Neid viiakse läbi haiguse ennetamiseks, tervendades õhustikku tervikuna, hävitades mitmesuguseid patogeene, sealhulgas koroonaviirust. Teisel juhul on vaja toiminguid teha kohustuslikus korras, kui teostatakse hoone koroonaviiruse vastast fokaalset töötlemist, sest majas on kindlalt olemas nakkusallikas.

AVV Cleaning pakub korteriühistutele ja asutustele üldkasutatavate kohtade (esikud, trepikojad, käsipuud, tuulekojad, liftid jne) töötlemist desinfitseerimisvahendiga:

  • 5-korruselise hoone trepikoja - 20 eurot +km
  • 9-korruselise hoone trepikoja - 40 eurot +km

Meie spetsialist on valmis alati teie küsimustele vastama. Tel. +372 555 14882, 555 14883.
Hoidke ennast, oma lähedasi ja naabreid!