Bio-Circle Surface Technology GmbH
ametlik edasimüüja

COVID-19

02. märtsil 2020 kuulutati Eesti valitsuse määrusega nr 76 välja eriolukord Eesti Vabariigi haldusterritooriumil. Eriolukord kehtestati koroonaviiruse leviku tõkestamiseks.

Nakkuse leviku vältimise abistamiseks pakub AVV Cleaning OÜ järgmist:

1. TÕHUS DESINFITSEERIMISVAHEND ANTISEPT-D, MILLE ETANOOLISISALDUS ON 80%


Alates 2020. aasta märtsist hakkas Bio-Circle'i tehas tootma käte ja pindade desinfitseerimisvahendeid, mille etüülalkoholi sisaldus on 80% (ANTISEPT-D, 
registreerimistunnistuse nr 1912/20). Tervishoiuministeerium soovitab kasutada vahendeid, mille etanoolisisaldus on vähemalt 70%, kuid spetsialistide hinnangul hävitab kõikvõimalikud COVID-19 viirused ainult 80%-line etanool.

Käte töötlemine desinfitseerimisvahenditega on määrav tegur haigestumise tõenäosuse ja mikroobide leviku vähendamisel. Patogeensete organismide ülekandumine inimeste vahel toimub vahetult kehalisel kokkupuutel ja kaudselt keskkonna kaudu. Bio-Circle'i vahendid on kiired ja usaldusväärsed antiseptikud, mis hävitavad mõne sekundiga inimese tervist ohustavad viirused. Need puhastavad käsi ja vähendavad bakterikoormust palju paremini kui laiatarbe kodukeemia. Desinfitseerimisvahendite koostis sisaldab pehmendavaid aineid, mis pakuvad mugavust ja ei kuivata nahka.

2. ÜLDKASUTATAVATE RUUMIDE DESINFITSEERIMISVAHENDITEGA TÖÖTLEMISE TEENUS

Koroonaviirus levib õhupiiskade, õhutolmu või tavapärase inimestevahelise kokkupuute kaudu. Just seetõttu ei ole üldkasutatavate ruumide desinfitseerimine liigne, vaid oluline ja vajalik ettevaatusabinõu, mis aitab koroonaviirust ruumides hävitada. Järgides käte pesemise ja isikukaitsevahendite kasutamise soovitusi, tasub mõelda desinfitseerimisele, eriti kui tegemist on üldkasutatavate ruumidega.

Ruumi desinfitseerimine koroonaviirusest on profülaktiline või fokaalne. Esimesel juhul tähendab see, et võetakse ennetusmeetmeid. Neid viiakse läbi haiguse ennetamiseks, tervendades õhustikku tervikuna, hävitades mitmesuguseid patogeene, sealhulgas koroonaviirust. Teisel juhul on vaja toiminguid teha kohustuslikus korras, kui teostatakse hoone koroonaviiruse vastast fokaalset töötlemist, sest majas on kindlalt olemas nakkusallikas.

AVV Cleaning pakub korteriühistutele ja asutustele üldkasutatavate kohtade (esikud, trepikojad, käsipuud, tuulekojad, liftid jne) töötlemist desinfitseerimisvahendiga, mille etüülalkoholi sisaldus on 80%. Tuletame meelde, et igasuguste koroonaviiruste hävitamise tagab ainult 80%-line etanool.

Meie spetsialist on valmis alati teie küsimustele vastama. Tel. +372 555 14882, 555 14883.
Hoidke ennast, oma lähedasi ja naabreid!