Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

COVID-19

Nakkuse leviku vältimise abistamiseks pakub AVV Cleaning OÜ järgmised biotsiidii tooted ja desinfitseerimise teenused:

1. ANTISEPT S - KÕRGEFEKTIIVNE, KASUTUSVALMIS JA KIIRE VAHEND KÕIKIDE PINDADE DESINFITSEERIMISEKS.

On tõestatud, et hävitab ühe minuti jooksul vähemalt 99,99% ulatuses kõik viirused (DIN EN 14476), bakterid (DIN EN 1276) ja seened (DIN EN 1650), samuti spoorid ja multiresistentsed mikroobid. Vahend on pH-neutraalne ja selle kasutamiseks pole takistusi. Kasutatakse vastavuses juhistega, on tõhusa toimega ümbrisega (lipofiilsete) viiruste rühma vastu, millesse kuulub ka viirus SARS-CoV_2 (2019_nCoV). Ei sisalda piiritust, värvaineid, lõhnaaineid, pindaktiivseid aineid ega konservante.

MIKS KASUTADA ANTISEPT S?

  • Ei sisalda alkoholi, pole tuleohtlik
  • Sobib kõikidele pindadele
  • Desinfitseerib kiiresti ehk 1 minutiga peale pihustamist

Terviseameti registreerimistunnistuse nr 2108/20.

Vaata videot

2. KANTAV PIHUSTI - AINULAADNE TEHNOLOOGIA SUURE LÄBIMISVÕIMEGA, MIS EFEKTIIVSELT HÄVITAB 99.9% VIIRUSEID.

ANTISEPT-S-d pihustatakse kasutades spetsiaalset varustust, mis teeb külma udu. Pihusti on varustatud turbiini pihustitega, mis tagab väga peene pihustamise ehk rõhu abil ANTISEPT-S muundub väikesteks udu piiskadeks (20 kuni 50 mikromeetrit). See ainulaadne tehnoloogia võimaldab katta desinfitseerimisvahendi laiemalt kõikidesse ligipääsmatutesse kohtadesse. 

VARUSTUSE EELISED:

  • Omab suurt läbimisvõime 
  • Pihustamise ulatus kuni 8 meetrit
  • Lihtne kasutada – ei eelda erilisi teadmisi ega lube
  • Reguleeritav (pihustuspea vahemikus 60° ja voolu kiirus)
  • Mugav ja kergesti kantav - pihusti kaal on 2.9 kg

Vaata videot

3. RUUMIDE DESINFITSEERIMISE TEENUS

Koroonaviirus levib õhu piiskade, õhutolmu või tavapärase inimestevahelise kokkupuute kaudu. Just seetõttu ei ole üldkasutatavate ruumide desinfitseerimine liigne, vaid oluline ja vajalik ettevaatusabinõu, mis aitab koroonaviirust ruumides hävitada. Järgides käte pesemise ja isikukaitsevahendite kasutamise soovitusi, tasub mõelda desinfitseerimisele, eriti kui tegemist on üldkasutatavate ruumidega.

Ruumi desinfitseerimine koroona viirusest on profülaktiline või fokaalne. Esimesel juhul tähendab see, et võetakse ennetusmeetmeid. Neid viiakse läbi haiguse ennetamiseks, tervendades õhustikku tervikuna, hävitades mitmesuguseid patogeene, sealhulgas koroonaviirust. Teisel juhul on vaja toiminguid teha kohustuslikus korras, kui teostatakse hoone koroonaviiruse vastast fokaalset töötlemist, sest majas on kindlalt olemas nakkusallikas.

Ruumide töötlemine desinfitseerimisvahendiga sobib kõikidele ruumidele, eriti  üldkasutatavate kohtadele nt. koolihooned, lasteaiad, hotellid, restoranid, tehased, transport, maja trepikojad jnd.

KÜSI PAKKUMIST!

Meie spetsialist on valmis alati teie küsimustele vastama:
Müügiesindaja: +372 555 14883, e-mail
Müügiesindaja (Ida-Virumaa): +372 555 14882, e-mail

Hoidke ennast, oma lähedasi ja naabreid!