Bio-Circle Surface Technology GmbH
eksklusiivne turustaja

Pindade, osade, objektide puhastamine

Tagemed, nõgi, tahm
Lakk, värv
Õli, määre, rasv
Valgu- ja mineraalsaasted
Rooste, katlakivi, oksüdeerimine
Silikoon, vaha, bituumen, liim

Puhastustööd on enamike tööstusharude lahutamatu osa.

Sõltumata valdkonnast, olgu see seadmete hooldus, plasti survevalu, toiduained, transport, veod, logistika, autode tootmine, CNC-tööstus, käsitööd, energeetika, põllumajanduslik masinaehitus või metsatööstus – saastamine on universaalne probleem. Meie pidev eesmärk on rahuldada oma klientide kasvavaid nõudmisi ja valida parimad puhastusmeetodid.

Bio-Circle puhastustooted aitavad kõigil tööstusettevõtetel säästa aega ja säilitada oma toodete kvaliteeti kõrgel tasemel, samuti lihtsustada ja optimeerida protsessi maksumust tootmis- ja tarneahelas. Rohkem kui 80% Bio-Circle puhastusvahendite valikust ei nõuta märgistamist vastavalt ELi määrusele ainete ja segude klassifitseerimise, märgistamise ja pakendamise kohta (CLP-määrus). Meie puhastusvahendi
tel on väga kõrge puhastamise tase ja nad on universaalsed. Nad abistavad sellistes valdkondades nagu töötervishoid ja -ohutus, on keskkonna- ja kasutajasõbralikud ning aitavad vähendada ohtlike ainete sisaldust tööstusruumides.

Meie toodete põhireeglid:

- Optimaalne
tõhusus
- Töötajate kaitse
- Keskkonnamõju vähendamine

Bio-Circle tood
etega tööstuses puhastamisel saadakse eduka tulemuse kasutades loodusjõude. Puhastusvahendid on loodud taastuva tooraine põhjal. Neid eristavad suurepärased lahustavad omadused, eriti püsivate määrdeainete, õlide, liimide, samuti värvide ja tindi suhtes. Lisaks on need ringlussevõetavad, mittesüttivad, ei sisalda orgaanilisi lendühendeid või on madala orgaaniliste lendühendite sisaldusega ja nende suhtes ei kohaldata kohustuslikku märgistust. Puhastusvahenditel on pikk säilivusaeg ja ühtlaselt kõrge puhastamisefektiivsus.